![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Ποιοτικός-Εκσυγχρονισμός.jpg)
Στην προσπάθειά μας να τελειοποιήσουμε τα παραγόμενα προϊόντα μας αλλά και να διασφαλίσουμε τις ασφαλέστερες και αποδοτικότερες μεθόδους της παραγωγής μας η εταιρεία μας συμμετείχε στη δράση “Ποιοτικός Εκσυγχρονισμός”.
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Sales-Meeting-Ασπασία-Ηλιοπούλου.jpg)
Οι αγορές που πραγματοποιήθηκαν στα πλαίσια της δράσης αυτής είναι:
- Τροχοφόρος φορτωτής διαμορφωμένος με ειδικά πιρούνια για την φόρτωση όγκων μέσα σε container
- Τετρακίνητο ημιφορτηγό τεσσάρων θέσεων
- Ηλεκτροπαράγωγο Ζεύγος για εγκατάσταση γεννήτριας
- Συρματοκοπές πλατείας για τα λατομεία
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-Donatoni-Machine-1.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-Donatoni-Machine-2-3.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-3.jpg)
Η συμμετοχή μας στη δράση “Ποιοτικός Εκσυγχρονισμός” εξασφαλίζει την ποικιλομορφία των προϊόντων μας, την υψηλή ποιότητα των παροχών μας και τη βιωσιμότητα μας για περισσότερες δράσεις & επενδύσεις.
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-4.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Sales-Meeting-Ανατολή-Ηλιοπούλου.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-1.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Marble-Production-2.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Sales-Meeting.jpg)
![](https://marmyk.com/wp-content/uploads/2020/10/Marmyk-Iliopoulos-Quarry-Production.jpg)